چرا رایان برتر ؟


 

درباره رایان برتر

شرکت طراحی و بهینه سازی سایت (سئو) رایان برتر با سال‌ها تجربه در زمینه تجارت الکترونیک، افزایش ترافیک سایت، تبلیغات در گوگل، طراحی پرتال، طراحی وب سایت، پانل پیام کوتاه (پنل اس ام اس تحت وب) طراحی و پیاده سازی ایده های مشتریان در بستر اینترنت همچنان از پیشگامان این عرصه می‌باشد.

شرکت فناوری تیزگستر رایان برتر در سال 1388 با نام تجاری رایان برتر به شماره ثبت 27272 دراداره ثبت شرکت های استان آذربایجان شرقی به ثبت رسید.

تفکر رایان برتر :

 ما با مطالعه، بررسی و نوآوری به عنوان یکی از طراحان و توسعه دهندگان صنعت فناوری اطلاعات کشور، در تلاشیم به لطف الهی و کوشش کارکنان و مدیران مجموعه نقشی بسزا در توسعه این صنعت و امکانات رایانه ای جامعه داشته باشیم. رایان برتر به عنوان یک شرکت تخصصی فناوری اطلاعات با نگاهی متفاوت در این صنعت شروع به کار نموده و تیم تخصصی خود را بر پایه تجربه و دانش به روز، تشکیل داده است. ما به عنوان ارائه دهندگان راه حل‌های مبتنی بر اطلاعات، در جهت تسهیل هر چه بیشتر گردش داده، در جایگاه مشتریان فکر کرده و با توجه به نیاز آن‌ها و با استفاده از آخرین فناوری روز امکانات مورد نیاز را طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی می‌نماییم.

تمامی کالا ها وخدمات ما دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.