3 موضوع برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۳ آذر ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


3 موضوع برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل

3 موضوعی که برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل، باید بدانید

مستقل از اندازه کسب‌وکار، تلفن همراه یک فرصت محسوب می‌شود که نباید نسبت به آن سهل‌انگاری کرد.
زمانی که کاربران تلفن‌های هوشمند شروع به جست‌وجو و تحقیق در مورد محصول جدیدی می‌کنند، 90 درصد از آن‌ها درباره‌ی برندی که می‌خواهند انتخاب کنند، مطمئن نیستند. این موضوع یک فرصت برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. مخصوصاً کسب‌وکارهایی با اندازه‌های کوچک تا متوسط؛ چراکه می‌توانند این مشتریان را که نسبت به انتخاب خود مطمئن نیستند، جذب کنند.

تلفن‌های همراه بخش بزرگی از این فرصت را به خود اختصاص می‌دهند، زیرا هر ساله صدها میلیون جست‌وجو از طریق تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد. در سال 2015، کاربران اینترنت روزانه حدود 2 ساعت از وقت خود را صرف استفاده از اینترنت به‌وسیله تلفن‌های همراه خود می‌کردند. این مقدار، دو برابر بیشتر از مدت‌زمانی بود که با کامپیوتر خانگی یا لپ‌تاپ خود، در حال استفاده از اینترنت بودند.
 کسب‌وکارهای کوچک چگونه می‌توانند از این موضوع به نفع خود استفاده کنند؟
در ادامه به‌صورت مفید و مختصر در مورد ابزارهای مفیدی که می‌توانند برای شما در ساختن وب‌سایت‌های مناسب تلفن همراه، بهینه کردن این وب‌سایت‌ها و ارتقای آن‌ها، کمک کنند، اشاره می‌کنیم:

ابزارهای ساخت وب‌سایت
تحقیقات نشان می‌دهد که 91 درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند، هنگامی‌که در حال انجام کار خود هستند، اطلاعات موردنیازشان را از طریق تلفن همراه به‌دست می‌آورند، بنابراین وب‌سایت شما به همان اندازه‌ای که در صفحه‌های نمایش بزرگ، مفید و کاربردی است، برای صفحه‌نمایش‌های کوچک نیز مهم است. هر اهدافی که کاربران را به وب‌سایت شما می‌آورد، درصورتی‌که آن‌ها را مجبور به برقراری ارتباط با لینک‌های رنج‌آور کند و یا برای زوم کردن به عملیات سختی نیاز داشته باشد، می‌توانند به باد فراموشی سپرده شود.

ادامه مطلب


چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا، در فروش الکترونیکی موفق شویم؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۱ آبان ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا، در فروش الکترونیکی موفق شویم؟

قبلاً از اینکه مجبور شوید، تغییر کنید. (جک ولش)

 

از سال 1849 تا سال 1855، تقریباً 300 هزار نفر در پی به دست آوردن فرصت‌های بهتر زندگی، به کالیفرنیا مهاجرت کردند. راز این مهاجرت برای همه آشکار شده بود، آنجا طلا وجود داشت. در کوهپایه‌های کالیفرنیا.کسانی که از فوت‌وفن استخراج معدن خبر داشتند، همچنین در زمان مناسب کار خود را شروع کرده بودند، توانستند میلیون‌ها دلار پول به دست آورند؛ اما بقیه افراد، جز فقر، چیزی عایدشان نشد.

ادامه مطلب


تفاوت بین بازاریابی محتوایی و بازاریابی همه‌جانبه

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۷ مهر ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


تفاوت بین بازاریابی محتوایی و بازاریابی همه‌جانبه

در مسابقات سال 1967 در مصاحبه‌ای که پس از مبارزه با محمدعلی صورت گرفت، گوینده افسانه‌ای ورزش، Howard Cosell به قهرمان آتشین مسابقه گفت: "تو بسیار خشن هستی". علی بدون حتی مکثی کوتاه برای تنفس، پاسخ داد: " خشن بودن چه معنایی می‌دهد؟ اگر آن خوب است، من آن‌طور هستم". شاید جواب علی یکی از جالب‌ترین کنایه‌ها در طول تاریخ ورزش بوده است.

ادامه مطلب


6 دلیلی که کاربران وبلاگ شما را نمی‌خوانند

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۶ مهر ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


6 دلیلی که کاربران وبلاگ شما را نمی‌خوانند

اگر شما از میزان ترافیک وب‌سایت خود ناراضی هستید و از آن مأیوس شده‌اید، بدانید که در این مورد تنها نیستید. درحالی‌که 88 درصد کسب‌وکارها از بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند ولی تنها 30 درصد از این کسب‌وکارها، ادعا می‌کنند که استراتژی بازاریابی محتوایی که به کار می‌برند، مؤثر است. به‌عبارت‌دیگر، تقریباً سه‌چهارم کسب‌وکارها، موفق به تحت ‌تأثیر قرار دادن افراد جامعه نمی‌شوند.

ادامه مطلب


افراد موفق دوبار از این سوراخ‌ها گزیده ‌نمی‌شوند

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۰ شهریور ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


افراد موفق دوبار از این سوراخ‌ها گزیده ‌نمی‌شوند

چرا بعضی افراد موفق‌ترند؟ چه ویژگی‌هایی آن‌ها را از بقیه، متمایز کرده است؟ آن‌ها چه چیزهایی را می‌دانند که اغلب مردم از آن‌ها بی‌اطلاع هستند؟

همه‌ی افراد حتی موفق‌ترین آن‌ها نیز اشتباه می‌کنند؛ اما آنچه موفق‌ها بهتر از دیگران انجام می‌دهند، تشخیص الگوهایی است که منجر به شکست آن‌ها شده و تکرار نکردن این الگوهاست. به عبارت ساده‌تر آن‌ها هم از شکست‌ها و سختی‌هایی که خودشان تجربه کرده‌اند و هم از شکست‌های دیگران، درس می‌گیرند.

ادامه مطلب


پول وِرْسَنْ مَچیت‌دَن مالا چیخار. از خیال تا واقعیت

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۳۱ مرداد ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


پول وِرْسَنْ مَچیت‌دَن مالا چیخار. از خیال تا واقعیت

روزی با یکی از دوستانم درباره‌ی مسئله‌ای صحبت می‌کردم که انجام دادن آن به طوری غیرممکن بود. دوستم گفت پول وِرْسَنْ مَچیت‌دَن مالا چیخار! این اصطلاحی هست که در زبان ترکی بسیار استفاده می‌شود. یعنی اگر پول باشد همه‌ی مشکلات حل می‌شود.

ادامه مطلب


شغل تمام‌وقت، بازهم مانع کارآفرینی این شخص نشد!

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۷ مرداد ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


شغل تمام‌وقت، بازهم مانع کارآفرینی این شخص نشد!

دیوید لویس می‌گوید: من اکنون ازهر تجربه‌ای که در طول 20 سال کار،یاد گرفته‌ام بهره می‌برم... می‌توانمبرای خودم پاداش‌های مادیبدهم؛ درحالی‌که قبلاً قادر به انجام آن نبودم. در ادامه به بررسی تجربیات او و اینکه چگونه شما هم می‌توانید راه او را ادامه دهید، خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب


بهترین راه برای افزایش راندمان در فضاهای کاری

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۵ مرداد ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


بهترین راه برای افزایش راندمان در فضاهای کاری

واقعا جای تاسف بسیار دارد که هنوز هم خیل عظیمی از مدیران سردرگمِ برنامه‌های کاری و مناسبات ارتباطی موجود در کسب‌وکار خود هستند. آنها هیچ ساختار صحیحی برای فرآیندهای کاری سازمان خود ندارند و پیوسته انرژی تزریقی به مجموعه‌شان، خواه مالی و خواه زمانی به هدر می‌رود. چه کنیم که به درد این مدیران دچار نشویم؟ خروج از چاه عدم اعتماد نیروی‌کار، بهره‌وری پایین و محیط کار منفی از چه راهی امکان‌پذیر است؟

ادامه مطلب


انتخاب رنگ‌های مناسب برای صفحات وب‌سایت

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۹ تیر ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


انتخاب رنگ‌های مناسب برای صفحات وب‌سایت

هنگام طراحی یک وب‌سایت، انتخاب رنگ مناسب برخلاف آنچه به نظر می‌رسد، کار سختی است. انتخاب یک ترکیب رنگی خوب برای برقراری ارتباط مؤثر با مخاطب، منحصربه‌فرد بودن و همچنین برندسازی اهمیت بسیار دارد. تصویرسازی برند در ذهن مخاطب، در وهله اول با هویت بصری آن امکان‌پذیر است. رنگ مناسب با موضوع و منشور هویت برند، می‌تواند سختی ارتقا و گسترش برندتان را آسان‌تر کند.

ادامه مطلب


چگونه می توانید از مشاجره خود با شریکتان جلوگیری کنید

نوشته   مدیر سایت     ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


چگونه می توانید از مشاجره خود با شریکتان جلوگیری کنید

راه اندازی هر کسب و کاری ریسک است.  بیش از 90 % از شرکت ها در سال اول شکست می خورند. پس شما چگونه می توانید این ریسک ها را به حداقل برسانید؟ راز موفق شدن چیست؟

دو موضوع مهمی وجود دارد که در موفقیت کسب و کارهای نوپا بسیار مهم است. ایده و چگونگی اجرا و انجام آن. ایده می تواند در شکل و فرم های مختلف باشد اما تا حدود زیادی در مورد آنچه که شما انجام می دهید است.

ادامه مطلب